Skip links
Inhoud

Laatste nieuws

Schoolspulletjes voor Lilit

vrijdag 19 augustus 2011 09:26

Lilit Harutyunyan is 8 jaar en lijdt aan cerebrale parese.Daardoor heeft ze veel moeite bij het lopen. Toch gaat ze elke dag met heel veel plezier naar school, samen met haar zus Nare.

Ze is een goede leerling: ze is heel erg ijverig en behaalt goede cijfers. Haar ouders zijn trots op haar.

De vader van Lilit en Nare heeft geen vaste baan. Daarom is er geen geld om nieuwe schoolkleding en schoolspullen te kopen. Dat betekent dat Lilit en Nare in het nieuwe seizoen niet meer naar school kunnen. De beide zusjes zijn daar heel erg verdrietig over.

In Armenië zijn heel veel kinderen uit arme gezinnen die schoolkleding en –spullen nodig hebben om naar school te kunnen. We willen deze kinderen graag helpen en een goed toekomst bieden.

Mogen we hierbij uw hulp rekenen?

Een compleet schoolpakket kost € 52. U mag natuurlijk ook één artikel voor uw rekening nemen.

Doneer nu voor schoolspulletjes en schoolkleding voor Lilt en 500 andere kinderen in Armenië 






Snelkoppelingen